A4 Popup

Z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia bierze udział w szczepieniu przeciw koronawirusowi. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia od 18.01.2021 szczepimy pensjonariuszy DPS a od 25.01.2021 osoby, które skończyły 80 lat. Trzydziestu naszych Seniorów już dostało sms z datą i godziną szczepienia. Także osoby 70+ mogą się zapisywać do kolejki oczekujących (telefonicznie w rejestracji). Dla osób 60 + termin szczepienia może się niestety wydłużyć dlatego prosimy o cierpliwość, noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego.

all4web

Aktualności - NZOZ Świątniki Górne

19 Sty

TELEPORADY

W związku z pandemią lekarze naszej przychodni nadal udzielają teleporad dzwoniąc do Pacjentów na numer telefonu wpisany w kartotece zgodnie z terminem ustalonym w rejestracji. Po podjęciu 3 nieskutecznych prób kontaktu z pacjentem teleporada może zostać anulowana. Proszę wówczas skontaktować się telefonicznie z rejestracją w celu ustalenia dogodnego dla Państwa czasu teleporady.
 
Teleporada obejmuje przeprowadzenie wywiadu, analizę dokumentacji medycznej, ustalenie jednostki chorobowej i zlecenie właściwego postępowania medycznego. W czasie teleporady można uzyskać e-zwolnienie, e-receptę, e-skierowanie do specjalisty oraz zalecenia.
 
Z teleporady korzystamy szczególnie przy podejrzeniu zakażenia SARS-CoV2, w celu wypisania recept, zaświadczenia lekarskiego. Jeżeli niezbędna jest wizyta stacjonarna lekarz poinformuje Państwa kiedy należy zgłosić się do przychodni osobiście. Wyłącznie w czasie wizyty osobistej możliwe jest badanie fizykalne, EKG,iniekcje.
 
Na badanie USG i pobranie badań analitycznych należy umówić się dodatkowo.
 
W stanach zagrożenia życia konieczne jest natychmiastowe zgłoszenie sie do najbliższego SORu lub kontakt z ratownictwem medycznym  a nie oczekiwanie na teleporadę z POZ. 

Przypominamy, że od kilku lat istnieje możliwość zarejestrowania się do lekarzy naszej przychodni drogą internetową.

W tym celu należy uzyskać hasło dostępu. Otrzymacie je Państwo wygenerowane i wydrukowane po przedstawieniu dokumentu tożsamości i adresu email na stanowisku rejestracji w naszej przychodni (tylko za pierwszym razem będzie konieczna wizyta osobiście).

Następnie Pacjent wchodzi na stronę www podaną na wydruku lub korzysta z łącza "eRejestracja" na stronie www.przychodnia-swiatniki.pl.

Po zalogowaniu do www e-rejestracji (potrzebny również nr PESEL) Pacjent ma możliwość:

  • umówienia wizyty i wydrukowania potwierdzenia,
  • sprawdzenia jakie wizyty zostały zarejestrowane lub wykonane,
  • zmiany hasła do konta WWW e-rejestracji

Z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia bierze udział w szczepieniu przeciw koronawirusowi. Postępujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Przepisy w tym względzie zmieniają się z dnia na dzień więc prosimy o kontakt z rejestracją w celu otrzymania aktualnych informacji.

Istnieje możliwość przepisania leków przewlekle stosowanych odnotowanych w kartotece pacjenta po podaniu wykazu leków , których Państwo potrzebują z dokładnym podaniem nazwy leku (drukowanymi literami) , dawki i dawkowania. Istotne jest również podanie imienia i nazwiska pacjenta oraz adresu.

Recepty wypisuje lekarz prowadzący.

Prosimy zostawić w rejestracji kartkę z wykazem potrzebnych leków.

Czas oczekiwania na receptę do 2 dni roboczych.

 

Pani Mgr Dorota Kasprzak zaprasza do gabinetu rehabilitacyjnego (poza kontraktem z NFZ ale zapewnia krótkie terminy). Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od 14:30 po wcześniejszej rejestracji pod numerem  607-466-976.

Informujemy,że w naszej przychodni wykonujemy USG jamy brzusznej. Badanie jest bezpłatne po okazaniu skierowania od lekarzy naszej przychodni.
Informujemy, że istnieje możliwość wykonania w naszej przychodni USG Dopler żył kończyn dolnych.
 
Badanie wykonuje  w piątki od 16.00-18.00 lekarz szpitala Bonifratrów Dr. Łukasz Nowarski.
 
Cena badania wraz z konsultacją chirurgiczną = 100zł.
 
Rejestracja telefoniczna  - (12) 27 04 899.
realizacja: stronylekarzy.eu i e/kreacje.pl