A4 Popup

Z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia bierze udział w szczepieniu przeciw koronawirusowi. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia od 18.01.2021 szczepimy pensjonariuszy DPS a od 25.01.2021 osoby, które skończyły 80 lat. Trzydziestu naszych Seniorów już dostało sms z datą i godziną szczepienia. Także osoby 70+ mogą się zapisywać do kolejki oczekujących (telefonicznie w rejestracji). Dla osób 60 + termin szczepienia może się niestety wydłużyć dlatego prosimy o cierpliwość, noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego.

all4web

TELEPORADY

wtorek, 19, styczeń 2021 00:00 | Opublikowano w Aktualności
W związku z pandemią lekarze naszej przychodni nadal udzielają teleporad dzwoniąc do Pacjentów na numer telefonu wpisany w kartotece zgodnie z terminem ustalonym w rejestracji. Po podjęciu 3 nieskutecznych prób kontaktu z pacjentem teleporada może zostać anulowana. Proszę wówczas skontaktować się telefonicznie z rejestracją w celu ustalenia dogodnego dla Państwa czasu teleporady.
 
Teleporada obejmuje przeprowadzenie wywiadu, analizę dokumentacji medycznej, ustalenie jednostki chorobowej i zlecenie właściwego postępowania medycznego. W czasie teleporady można uzyskać e-zwolnienie, e-receptę, e-skierowanie do specjalisty oraz zalecenia.
 
Z teleporady korzystamy szczególnie przy podejrzeniu zakażenia SARS-CoV2, w celu wypisania recept, zaświadczenia lekarskiego. Jeżeli niezbędna jest wizyta stacjonarna lekarz poinformuje Państwa kiedy należy zgłosić się do przychodni osobiście. Wyłącznie w czasie wizyty osobistej możliwe jest badanie fizykalne, EKG,iniekcje.
 
Na badanie USG i pobranie badań analitycznych należy umówić się dodatkowo.
 
W stanach zagrożenia życia konieczne jest natychmiastowe zgłoszenie sie do najbliższego SORu lub kontakt z ratownictwem medycznym  a nie oczekiwanie na teleporadę z POZ. 
realizacja: stronylekarzy.eu i e/kreacje.pl