http://przychodnia-swiatniki.pl/media/k2/items/cache/13f34e2b533e12c6166f88368dcd8c07_S.jpg

NZOZ w Świątnikach Górnych

NZOZ w Świątnikach Górnych działa od 1 stycznia 2001 r. Działamy na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), rehabilitacji, stomatologii i ginekologii. Kierownikiem przychodni od początku istnienia jest dr Jarosław Bielatowicz

Specjaliści

Przychodnia współpracuje ze specjalistami wykonującymi usługi komercyjne-odpłatne

REJESTRACJA - tel. 12 2704 032 lub 577 022 467.

Pan Dr Tomasz Piejak Specjalista KARDIOLOG /Szpital Wojskowy Kraków/ zaprasza we wtorki. Możliwa też próba wysiłkowa i ewentualne poszerzenie diagnostyki w warunkach oddz. kardiologicznego.

Pan Dr Janusz Strzępek, lekarz renomowanej kliniki krakowskiej "Ortopedicum", ORTOPEDA zaprasza we wtorki od 13:00 . Injekcje dostawowe oraz do przestrzeni międzykręgowych pod kontrolą USG to poziom kliniczny a dostępny w naszej przychodni. W przypadkach wymagających leczenia operacyjnego Pan Doktor zapewnia możliwość kontynuacji opieki w Klinice "Ortopedicum". Cena konsultacji 120 zł.


Niezależnie w ramach kontraktu z NFZ:

Przypominamy też, że Dr Katarzyna Wojtyczek specjalista chorób wewnętrznych DIABETOLOG również przyjmuje w naszej przychodni /bez skierowania/.Atuty naszych specjalistów

    • pełny profesjonalizm na poziomie krakowskim, ogromne doświadczenie

    • brak terminów co często skraca czas postawienia diagnozy z 6 miesięcy do 1-2 tygodni. (np. obecnie termin konsultacji kardiologa czy ortopedy w ramach NFZ to 4-5 miesięcy a termin zleconego echo lub USG barku kolejne 3 miesiące)

    • ciągłość opieki zarówno w kierunku diagnostyki i leczenia szpitalnego jak również co bardzo istotne - współpraca z lekarzami naszej przychodni.


Dostęp do historii choroby, leków stosowanych w przeszłości, uczuleń i nietolerancji oraz informacja o chorobach współistniejących może mieć wpływ na decyzję terapeutyczną specjalisty. Na obecnym poziomie rozwoju medycyny nawet najlepszy specjalista nie jest w stanie leczyć bez badań dodatkowych.

Wykonanie wstępnych badań przez lekarza rodzinnego przed konsultacją specjalistyczną pozwoli na bardziej ekonomiczne wykorzystanie Państwa funduszy, które pragniecie zainwestować w swoje zdrowie.

Pacjent zgłaszający się do specjalisty ”na mieście” tylko z "wywiadem" będzie prawdopodobnie musiał do niego powrócić z wynikami badań co podwaja lub potraja koszt konsultacji. Wykonanie wstępnych badań przed konsultacją w ramach opieki podstawowej pozwoli zredukować koszty ponoszone przez Państwa kilka razy.

Również realizacja zaleceń specjalisty np. rehabilitacyjnych na NFZ czy przepisanie leków z refundacją zwykle nie jest możliwe w gabinecie specjalistycznym - W NASZEJ PRZYCHODNI TAK!

 

realizacja: stronylekarzy.eu i e/kreacje.pl